Historia firmy – nowe technologie w systemach alarmowych i ochrony obwodowej

Przedsiębiorstwo ATLine powstało w 1993 w Łodzi z inicjatywy dwóch absolwentów Wydziału Elektrycznego Politechniki Łódzkiej. W tym czasie postanowili oni połączyć siły prowadzonych dotychczas odrębnych firm i wykorzystując bogate doświadczenie oraz wiedzę każdego z nich, stworzyć zupełnie nowe przedsięwzięcie. Wykorzystywanie zaawansowanych technologii systemów alarmowych było głównym założeniem ich pracy, dlatego wkrótce ATLine zyskało status jednego z pierwszych przedsiębiorstw specjalizujących się w elektronicznych systemach ochrony obwodowej i wewnętrznej.

Już w pierwszym roku po wejściu na rynek firma ATLine czynnie włączyła się w życie branży poprzez udział w sympozjach, targach i prezentacjach, gdzie jej członkowie zaprezentowali wiele cennych informacji na temat nowoczesnych systemów alarmowych. Dzięki doświadczeniu specjalistów z ATLine powstało wiele technologicznie zaawansowanych systemów ochrony na potrzeby Telekomunikacji Polskiej S. A., Wojska Polskiego, Polskich Sieci Elektroenergetycznych i wielu innych instytucji oraz Klientów indywidualnych. Należą do nich m.in. kamery termowizyjne, czujki dualne czy kable sensoryczne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oraz ich wzrastających potrzeb, firma stworzyła nowoczesną pracownię projektową, która umożliwia zatrudnionym w niej ekspertom optymalną realizację powierzonych zadań.

Więcej informacji na temat naszych technologii systemów alarmowych, znajdą Państwo w zakładce ofertowej. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem.