Zabetonowane systemy alarmowe

Niewidzialne zabetonowane systemy ochrony obwodowej 

Zabetonowane systemy ochrony doskonale sprawdzają się w wykrywaniu intruzów poruszających się po betonowym podłożu, np. w miejscach takich jak okolice drzwi i okien domostwa lub ścieżki między budynkami. Instalacja czujek pod betonową powłoką nawierzchni uniemożliwia dostrzeżenie i ominięcie lub zniszczenie urządzenia. Osobliwe położenie kabli sensorycznych pod powłoką betonową umożliwia poruszanie się po danej powierzchni nie tylko osób, ale i kilkutonowych pojazdów, nie zmniejszając jednocześnie wrażliwości czujek i nie wpływając negatywnie na skuteczność systemu alarmowego.

Bezpieczeństwo oraz łatwość użytkowania zabetonowanych systemów ochrony

Niezaprzeczalną zaletą systemów zabetonowanych jest ich niewidzialność dla potencjalnego intruza. Dodatkowo, ich instalacja jest maksymalnie uproszczona dzięki fabrycznie okablowanym modułom, przeznaczonych do ochrony obszaru o powierzchni jednego do czterech metrów kwadratowych. Istnieje oczywiście możliwość ich łączenia w celu kompletnego zabezpieczenia żądanego perymetru.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty zabetonowanych systemów ochrony obwodowej. Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółowymi informacjami, wyceną lub produktami naszych partnerów, których nie ma na naszej stronie internetowej, prosimy o kontakt z nami.