Ostrzowe ogrodzenia CONCERTINA

Skuteczne ostrzowe ogrodzenia CONCERTINA

W szerokiej ofercie produktów Firmy ATLine znajdziecie Państwo nie tylko zaawansowane technologicznie systemy antywłamaniowe i ochrony obwodowej, lecz także mechaniczne bariery uniemożliwiające wtargnięcie intruza na dany teren. Poniższa zakładka ilustruje naszą propozycję ostrzowych wzmocnień ogrodzenia, które doskonale chronią posesję lub perymetr, nie stanowiąc przy tym zagrożenia dla osób postronnych lub zwierząt. Zbudowane na podstawie nośnego drutu stalowego o dużej wytrzymałości, ogrodzenia ostrzowe są preferowanym wyborem przy wyborze mechanicznej bariery.

Ostrzowe ogrodzenia w mobilnych zaporach

Poza ochroną stacjonarną, mogą one być również wykorzystywane w mobilnych zaporach zabezpieczających teren tylko przez określony okres czasu. Przeznaczone do szybkiego zainstalowania (oraz demontażu) i łatwego przewożenia z miejsca na miejsce, wykonane są one z 3 połączonych wzajemnie zwojów przymocowanych do specjalnego stelażu. Zapory są przewożone na przyczepie transportowej. Trzech pracowników jest wstanie w ciągu zaledwie kilku minut zbudować zaporę o długości do 200m.

Zachęcamy do przejrzenia opisów produktów, które znajdą Państwo na poniższej liście oraz do kontaktu z nami w razie pytań lub wątpliwości. Nasi doradcy chętnie doradzą Państwu w wyborze optymalnego rozwiązania.