Ochrona obwodowa ogrodzeń

Sprawdzona ochrona obwodowa ogrodzeń

Napłotowe systemy alarmowe w ofercie firmy ATLine zapewniają całkowitą swobodę ruchu osób znajdujących się w obrębie ogrodzenia. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo zarówno systemy alarmowe przeznaczone do rozległych obiektów, jak i mniejsze systemy ochrony obwodowej, które bardzo dobrze sprawdzą się przy ogrodzeniach do 300 metrów. Czujki i kable napłotowe dostępne w naszym sklepie wykorzystują najnowsze technologie w celu podniesienia bezpieczeństwa Państwa posesji i eliminacji możliwości powstawania fałszywych alarmów.

Szeroki wachlarz technologii w ochronie obwodowej

Mnogość produktów oraz technik detekcji pozwala dobrać idealny system do Państwa wymagań oraz warunków instalacji. Ochrona obwodowa ogrodzeń sprawdza się zarówno w ochronie obiektów wysokiego ryzyka, stacji przeładunkowych, rafinerii, terenów przemysłowych, jak i prywatnych posesji. W zależności od zjawiska fizycznego, o które oparta jest detekcja intruzów, zmieniać się będzie charakterystyka oraz przeznaczenie system.

Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółowymi informacjami, wyceną lub produktami naszych partnerów, których nie ma na naszej stronie internetowej, prosimy o kontakt z nami. Zachęcamy również do zapoznania się z naszym katalogiem.