Kamery termowizyjne

Niezawodne kamery termowizyjne

Systemy bezpieczeństwa i nadzoru coraz chętniej wykorzystują kamery termowizyjne. Działanie termowizji bazuje na funkcjonowaniu specjalnych detektorów mikrobolometrycznych, które zdolne są to wykrycia ciepła emitowanego przez obiekt. Mówiąc potocznie, kamery termowizyjne widzą to, czego nie może zobaczyć ludzkie oko, zatem doskonale sprawdzają się w ciemności. Za sprawą wychwytywanego kontrastu między ciepłem emitowanym przez ciało a temperaturą otoczenia, systemy termowizji zdolne są tworzyć niezwykle szczegółowy obraz bez względu na panujące warunki atmosferyczne i poziom oświetlenia terenu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno lekkie, przenośne kamery termowizyjne, jak i te do stałego montażu, a także kamery do współpracy w systemach analogowych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami propozycji.

Wszystkie te cechy sprawiają, że termowizja jest rozwiązaniem wybieranym szczególnie chętnie przez służby militarne oraz do zabezpieczania obiektów o wysokiej wartości, takich jak elektrownie, porty lotnicze, czy centra logistyczne.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami. Nasi doradcy pomogą wybrać Państwu odpowiedni system, dostosowany do Państwa potrzeb, a biuro projektowe pomoże przygotować odpowiedni projekt zabezpieczenia obiektu.