Czujki zakopywane

Najnowocześniejsze systemy czujek zakopywanych w ziemi

Czujki zakopywane w ziemi to typ czujników alarmowych przyjmujących formę niewidocznych sensorów. Umieszcza się je tuż pod powierzchnią gruntu lub na linii gruntu. Zazwyczaj służą do zabezpieczania terenów oraz obiektów (np. granic posesji, rurociągów, poligonu, bądź drogi o strategicznym znaczeniu).

Czujki zakopywane przy zabezpieczaniu perymetru

Niektóre z nich jak system Digital Barriers RDC służą do szybkiej instalacji oraz demontażu, co jest szczególnie ważne przy tymczasowym zabezpieczaniu perymetru przez służby mundurowe. Czujki mogą współgrać z innymi systemami ochrony perymetrycznej oraz z kamerami termowizyjnymi, których pole widzenia jest momentalnie nakierowane na intruza w momencie jego wykrycia. Umożliwia to szybką i sprawną interwencję. Dodatkowo dzięki odpowiednim algorytmom, możliwe jest odróżnienie typu intruza – zwierząt, ludzi oraz pojazdów.

Przykładowe produkty z tej kategorii czujników alarmowych prezentujemy Państwu poniżej. Zachęcamy do przejrzenia opisów poszczególnych produktów, które znajdą Państwo na poniższej liście oraz do kontaktu z nami w razie pytań lub wątpliwości. Nasi doradcy chętnie doradzą Państwu w wyborze optymalnego rozwiązania.