Bariery mikrofalowe

Profesjonalne bariery mikrofalowe do ochrony zewnętrznej

Bariery mikrofalowe to systemy ochrony perymetrycznej, których zasada działania opiera się na utworzeniu wiązki elektromagnetycznej przy pomocy mikrofali wysokiej częstotliwości pomiędzy nadajnikiem, a odbiornikiem. Utworzona w ten sposób strefa ochrony jest niewidzialna dla intruza, jednak pozostaje wysoce czuła.

Wysoka wydajność oraz niezawodność ochrony

Odbiornik, który otrzyma sygnał o właściwościach innych niż ten nadany przez nadajnik, poddaje go analizie, w celu uniknięcia fałszywych alarmów (wywołanych np. fauną i florą lub warunkami atmosferycznym), oraz uruchamia alarm w razie konieczności. Ze względu na naturę wiązki elektromagnetycznej, bariery te są wysoce odporne na próby manipulacji systemu przez intruza, nie da się ich oślepić latarką.

Firma ATLine posiada w swojej ofercie szeroki asortyment barier mikrofalowych przeznaczonych do ochrony zarówno budynków przemysłowych i o podwyższonym ryzyku włamania (elektrownie, rafinerie, lotniska), jak i terenów prywatnych oraz obiektów przemysłowych. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty barier mikrofalowych. Nasi doradcy chętnie pomogą Państwu dobrać odpowiednie rozwiązanie spełniające wszelkie oczekiwania.